Baza wiedzy

EXLIBRA - Pomoc przy rejestracji i zmianach

Pomoc przy rejestracji i zmianach w spółce – czy warto?

Rejestracja spółki w polskich przepisach prawnych jest procesem trudnym i skomplikowanym. Niezależnie od wybranej formy prawnej, rejestracja każdej spółki pociąga za sobą szereg wymagań formalnych. Być może zastanawiasz się, czy pomoc przy rejestracji i zmianach w spółce, to konieczność? Może wszystko chciałbyś wykonać sam?

16.09.2020

jak-zalozyc-firme-budowlana-exlibra

Jak założyć firmę budowlaną?

Polska stoi fachowcami. Nasi specjaliści znani są na Europę, a nawet świat. Jednym z działów gospodarki, w którym prym wiodą Polacy, jest budowlanka. Praca ciężka fizycznie, ale mogąca przynosić satysfakcję i duży zarobek. Znaczna część firm w tej branży działa „na czarno”. Skutkuje to stresem związanym z ewentualną kontrolą, dużymi karami i niskim zapleczem socjalnym. Może warto zastanowić się nad własną działalnością? Jak założyć firmę budowlaną? Jakie wymagania należy spełnić i czy to wszystko się opłaca?

12.09.2020

EXLIBRA-asystentka_P

Wirtualna asystentka – prowadź firmę w Polsce z zagranicy

Prowadzenie firmy poza miejscem zamieszkania wiąże się z wieloma trudnościami, które mogą spotkać każdego przedsiębiorcę. Jeśli przebywasz na stałe za granicą, a Twoja działalność jest zarejestrowana w Polsce, możesz skorzystać z usług wirtualnej asystentki, która pomoże Ci w bieżącej obsłudze firmy. Sprawdź, jakie korzyści niesie to rozwiązanie.

17.08.2020

EXLIBRA-asystentka

Prowadzenie firmy z zagranicy – czy to możliwe?

W dzisiejszych czasach, prowadzenie działalności gospodarczej nie zawsze wymaga osobistego kontaktu z klientami. W branżach, które działają za pośrednictwem internetu, większość spraw można załatwić online oraz telefonicznie. Praca zdalna otwiera przed nami wiele nowych możliwości, a jedną z najciekawszych jest prowadzenie firmy z innego kraju. Czy jest to w ogóle możliwe? Co zrobić, by firma przetrwała próbę czasu?

16.08.2020

VA-exlibra

Wirtualna asystentka oszczędnością dla firmy

Z jakimi oszczędnościami wiąże się współpraca z wirtualną asystentką? Wirtualna asystentka może wspomóc Cię od początku prowadzenia biznesu…

Każda osoba rozpoczynająca działalność gospodarczą ma na głowie sporo spraw. Firmę należy bowiem zarejestrować w odpowiednich urzędach, potem znaleźć księgową, klientów, mieć rezerwę finansową na składki ubezpieczenia społecznego i wiele wiele więcej.

15.08.2020