USŁUGI KSIĘGOWE

Icon2

Usługi księgowe, a także doradztwo bankowe to oferta skierowana do firm – zarówno niewielkich, jak i rozbudowanych. Z przyjemnością wyręczymy Cię ze wszelkich spraw związanych z finansami firmy, co pozwoli zaoszczędzić pieniądze i zyskać pewność, że Twoje sprawy firmowe są prowadzone w pełnej zgodności z prawem.

Outsourcing spraw księgowych

Zatrudnianie pracownika zajmującego się sprawami księgowymi firmy wychodzi już z mody. Koszty poświęcane na jego rekrutację, szkolenia, wyposażenie stanowiska pracy i zakup oprogramowania to niemałe wydatki. Zdecydowanie bardziej opłacalnym rozwiązaniem jest skorzystanie z outsourcingu spraw księgowych. Przekonało się o tym wielu właścicieli firm, którzy na stałe powierzyli nam finanse swojej firmy.

Decydując się na skorzystanie z naszych usług księgowych masz gwarancję bezpieczeństwa dokumentów oraz poufności wszelkich przekazywanych informacji. Zyskujesz również pewność, że sprawy firmowe trafiają w ręce profesjonalistów, a zatem nie ma tu miejsca na błędy czy nieznajomość najaktualniejszych przepisów prawnych i podatkowych. Perfekcyjnie orientujemy się także w przepisach obowiązujących w inny krajach, dlatego pomagamy nie tylko polskim, ale i zagranicznym firmom.

Usługi księgowe – w czym pomagamy?

W ramach outsourcingu spraw księgowych zajmiemy się m.in. prowadzeniem ksiąg rachunkowych, sporządzaniem raportów finansowych i podatkowych, deklaracji podatkowych, a także sprawozdań rachunkowych. W zakres naszej oferty wchodzi również opracowywanie umów o pracę i umów cywilnoprawnych, przygotowywanie list płac, sporządzanie deklaracji ZUS, rozliczeń rocznych, naliczanie wynagrodzeń, uzyskiwanie VAT UE, tworzenie regulaminów pracy i innych aktów wewnętrznych, opracowywanie projektów zakładowych planów kont, a także prowadzenie akt osobowych.

Zdalne biuro rachunkowe

Nasze usługi księgowe i kadrowe zorientowane są na zapewnienie Ci maksymalnej wygody. Z tego powodu prowadzimy zdalne biuro rachunkowe, do którego dokumenty trzeba dostarczać jedynie raz w miesiącu lub raz na kwartał. Do bieżących rozliczeń wystarczą nam skany przesłane przez Ciebie drogą elektroniczną.

Zdalne biuro rachunkowe nie tylko zajmie się bieżącymi rozliczeniami w Twojej firmie. Oferujemy także konsultacje w zakresie księgowości i podatków oraz doradztwo w zakresie opodatkowania firmy. Możemy także pomóc w wyborze banku do prowadzenia rachunku firmowego, a także w wyborze formy finansowania bieżącej działalności firmy i planowanych inwestycji. Dopełnimy również wszystkie formalności, jakie są z tym związane. Prowadzimy współpracę z wieloma instytucjami finansowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Ci oferty, które nie są ogólnie dostępne. W zakresie naszych możliwości jest także reprezentowanie Twojej firmy w razie kontroli ze strony organów administracji skarbowej,

 

Jeśli jesteś zainteresowany outsourcingiem spraw księgowych swojej firmy, zapraszamy do kontaktu.

    Informacje zwrotne