OBSŁUGA FIRM TRANSPORTOWYCH

lj

Na przedsiębiorcach działających w branży transportowej ciąży wyjątkowo wiele obowiązków. Dużą część z nich jesteśmy w stanie wziąć na siebie. Obsługa firm transportowych to usługa outsourcingowa, która znacznie ułatwi Ci założenie i prowadzenie działalności w branży transportowej. W czym konkretnie jesteśmy w stanie pomóc?

 

Pomoc w rejestracji firmy transportowej

Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm zajmujących się transportem towarowym, jak i osobowym oraz spedycyjnym. Na nasze wsparcie mogą liczyć nie tylko firmy od dawna działające w branży, ale także przedsiębiorcy, którzy dopiero rozpoczynają działalność. Z przyjemnością pomożemy m.in. w rejestracji spółki. W Twoim imieniu przygotowujemy i złożymy wszystkie dokumenty niezbędne do rejestracji w KRS i CEIDG.

 

Pomoc w uzyskaniu licencji dla firm transportowych

Właściciele firm transportowych zobowiązani są do uzyskania szeregu licencji i pozwoleń. Wśród nich jest m.in. licencja na wykonywanie transportu drogowego i zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego. Zdajemy sobie sprawę, że dla niektórych przedsiębiorców problemem jest już samo rozeznanie w tym, jakie licencje i pozwolenia zobowiązani są uzyskać. Kolejny problem stanowi prawidłowe wypełnienie dokumentów i złożenie ich we właściwych urzędach. Z przyjemnością zadbamy o wszystkie te kwestie, oszczędzając Twój czas i wysiłki.

 

Pomoc w zatrudnieniu kierowców

Z przyjemnością poprowadzimy wszelkie sprawy administracyjne związane z zatrudnianiem kierowców. Pomożemy w formalnościach związanych z podjęciem pracy, w tym w uzyskaniu świadectwa kierowcy, certyfikatu kompetencji i sporządzeniu formularza umowy z kierowcą. Na dalszym etapie współpracy jesteśmy w stanie na bieżąco pełnić kontrolę nad czasem pracy kierowców, terminami ważności związanych z nimi dokumentów, prowadzić listy obecności czy też rozliczać delegacje.

 

Outsourcing dla firm transportowych – dlaczego warto?

Obsługa firm transportowych, świadczona przez naszą firmę, zapewnia Ci oszczędność czasu oraz daje pewność, że Twoja działalność spełnia wszystkie wymogi prawne. Z racji tego, że prowadzimy stałą współpracę z wieloma podmiotami, takimi jak stacje paliwowe czy firmy leasingowe, możemy zapewnić Ci atrakcyjne oferty, które nie są ogólnie dostępne.

Outsourcing dla firm transportowych to kompleksowa pomoc, począwszy od rejestracji firmy transportowej, po uzyskanie niezbędnych licencji i zatrudnienie kierowców. Pomagamy także we wszystkich bieżących sprawach, takich jak obsługa zleceń transportowych, obsługa rejestru BDO, wystawianie faktur, wypisywanie CMR, usługi księgowe, likwidacja szkód czy windykacja transportowa. Dbamy też o formalności związane z opłatami parkingowymi, kartami paliwowymi oraz jesteśmy w kontakcie z DKV. W razie kontroli urzędowych, będziemy reprezentować firmę w Twoim imieniu.

 

W przypadku pytań lub chęci poznania szczegółów oferty usług outsourcingowych dla firm transportowych, zapraszamy do kontaktu.

    Informacje zwrotne