DORADZTWO PRAWNE

Icon

Prawne wsparcie w biznesie jest bardzo ważne. Nasze biuro doradztwa prawnego oferuje kompleksowe usługi prawne dla małych, średnich, dużych firm, z bardzo różnych gałęzi gospodarczych. Zapewniamy pomoc doraźną oraz chętnie nawiązujemy długofalową współpracę opartą na zaufaniu i przyjaznej atmosferze.

Zakres naszego działania:

  • obsługa prawna firm,
  • doradztwo prawne,
  • przygotowywanie i weryfikowanie umów

Doradztwo prawne na każdym etapie prowadzenia firmy

Służymy fachową poradą na każdym etapie współpracy. Nieustannie monitorujemy nowe obowiązujące przepisy prawne i sprawdzamy jak sprawdzają się one w codziennym funkcjonowaniu firmy. Radzimy w trudnych sytuacjach biznesowych, jesteśmy obecni przy ważnych negocjacjach z klientami. Z nami możesz spać spokojnie i nie bać się o dobro swojego przedsiębiorstwa. Prowadzimy również poradnictwo w zakresie zatrudnienia cudzoziemców w Polsce.

Reprezentowanie firmy przez biuro doradztwa prawnego

Zadbamy o dobre imię Twojej marki – Ty skup się na realizowaniu zleceń. Reprezentujemy firmy, z którymi współpracujemy przed urzędami, sądami, ważnymi sprawami. Jesteśmy przedstawicielem firmy przy ewentualnych negocjacjach, sporach biznesowych. Reprezentujemy każde przedsiębiorstwo przed US i ZUS, przygotowujemy niezbędną dokumentację i dostarczamy ją do danej jednostki.

Obsługa prawna firm – przygotowanie, analiza, składanie i odbiór dokumentów, raportów

Porządek w firmowych papierach – gwarancją efektywnej pracy. Przygotowujemy dokumenty, analizy i raporty firmowe – Twoja firmowa dokumentacja jest w dobrych rękach. Czuwamy nad prawidłowym funkcjonowaniem działu kadrowo-księgowego. Sporządzamy umowy z klientami, i kontrahentami biznesowymi w oparciu o obecnie panujące normy branżowe. Sporządzamy raporty na potrzeby firm zewnętrznych.

Reprezentowanie firmy przed organami kontroli

Kontrola w firmie może się zdarzyć zawsze. Reprezentujemy przedsiębiorstwo przed organami kontroli – prowadzimy rozmowy, zbieramy ważną dokumentację do przejrzenia, przedstawiamy organom kontroli wszystkie ważne dokumenty. Reagujemy i działamy w przypadku zaistnienia jakichkolwiek problemów.

Sprawdź ofertę naszego biura doradztwa prawnego już dziś. Skontaktuj się z nami, a my bliżej przedstawimy Tobie formę i poszczególne etapy naszej pracy. Zakres usług prawnych świadczonych danej firmie dopasowany jest do jej potrzeb, charakteru oraz norm branżowych.

Informacje zwrotne