Doradztwo celne

Z przyjemnością pomożemy m.in. w złożeniu wniosku o udzielenie wiążącej informacji taryfowej (tzw. WIT). W Twoim imieniu możemy przygotować również wniosek o określenie pochodzenia towaru (tzw. WIP). Z kolei przedsiębiorcom importującym towary spoza Unii Europejskiej pomożemy w formalnościach związanych z uzyskaniem statusu upoważnionego przedsiębiorcy (tzw. AEO).

W ramach usługi doradztwa celnego oferujemy także fachowe konsultacje. Zdajemy sobie sprawę, że nowelizacje ustaw, zmiany w zasadach handlu towarami podwójnego zastosowania czy też zmiany wynikające z Brexitu mogą rodzić wiele wątpliwości i pytań. Z przyjemnością na te pytania odpowiemy. Nasi specjaliści od doradztwa celnego są doskonale zaznajomieni z wszystkimi aktualizacjami przepisów prawnych i chętnie wyjaśnią ich zastosowanie w Twoim przypadku. Pomożemy także w takich kwestiach jak wybór formy procedury celnej, uzyskanie wpisu na listę agentów celnych czy przejście przez proces uszlachetnienia celnego.

Skorzystanie z naszej usługi doradztwa celnego to pewność, że prawidłowo przeprowadzane są wszystkie procedury związane z importem i eksportem towarów, a także z rozliczeniem tych towarów. To także możliwość zyskania cennego czasu, gdyż nie musisz samodzielnie zagłębiać się w przepisy prawne, tylko otrzymujesz od nas gotowy instruktaż.

 

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z usługi doradztwa celnego lub potrzebują pomocy w formalnościach związanych z eksportem i importem towarów – zapraszamy do kontaktu.

Informacje zwrotne