OUTSOURCING PRAWNY

Możliwość powołania własnego działu prawnego to domena jedynie dużych przedsiębiorstw. Jednak nawet i one powinny przemyśleć skorzystanie z opcji outsourcingu prawnego dla firm, która może przynieść znaczne oszczędności. W przypadku mniejszym firm to rozwiązanie wręcz idealne. Wszystkie kwestie prawne możesz powierzyć w ręce specjalistów i skupić się na prowadzeniu działalności. Nasi prawnicy doskonale zaznajomieni są z najnowszymi aktualizacjami prawnymi, a nadto nabyli wiele doświadczenia gdyż na co dzień obsługują firmy działające w różnych branżach.

Outsourcing prawny dla firm to usługa, z której warto skorzystać nie tylko podczas zakładania firmy, ale przez cały czas prowadzenia działalności. Chętnie wyręczymy Cię ze sporządzania, analizy, opiniowania i negocjowania umów, przygotowywania wewnętrznych regulaminów, opisów stanowisk, kontraktów firmowych i innych dokumentów prawnych. Oferujemy także pełną obsługę prawną procesów biznesowych oraz pomoc prawną w postępowaniach przed organami administracji. Będziemy reprezentować Twoją firmę w negocjacjach oraz czuwać nad ważnością uzyskanych licencji, koncesji i pozwoleń.

W wielu sytuacjach przedsiębiorcy potrzebują skonsultowania swojego problemu z prawnikiem. Nasze usługi doradztwa prawnego dla firm są wówczas do dyspozycji. Z przyjemnością zapoznamy się z Twoją sprawą, odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy najlepsze rozwiązanie. Doradztwo prawne obejmuje także kwestie wyboru najodpowiedniejszej formy prawnej firmy oraz miejsca jej rejestracji. Nasze doświadczenie w tym zakresie sprawia, że możesz liczyć na fachową pomoc.

Informacje zwrotne