Projekt bez tytułu (31) 20.10.2022

Wirtualna asystentka — idealne rozwiązanie dla firm

Wirtualna asystentka — idealne rozwiązanie dla firm, które szukają oszczędności

Zadbaj o swój komfort bez rezygnacji z rozwoju firmy. Koniec z wyrzeczeniami oraz z weekendami w pracy. Wykorzystaj pomoc wirtualnej asystentki, by odzyskać bezcenny czas i nie doprowadzić firmy do ruiny finansowej. Takie rozwiązanie to idealny sposób na to, by skrócić swój czas pracy, przekazując obowiązki z zakresu prowadzenia mediów społecznościowych lub obsługi klientów. Zaskoczy Cię funkcjonalność tego rozwiązania i zdziwią niskie koszty.

Poznaj zalety wirtualnej asystentki. To idealne rozwiązanie dla firm, które szukają oszczędności podczas kryzysu.

Kim jest wirtualna asystentka?

Masz już dość spędzania każdego popołudnia w pracy i telefonu dzwoniącego natarczywie nawet w weekendy? Aby nie stracić zaangażowania w wykonywanie firmowych obowiązków, daj sobie pomóc. Wirtualna asystentka to osoba, która chętnie przejmie Twoje obowiązki z zakresu administracji, obsługi klientów lub prowadzenia mediów społecznościowych. Oczywiście w przypadku mniejszych firm z pewnością najważniejszy jest koszt takiej pomocy. Wbrew pozorom współpraca z wirtualną asystentką wcale nie jest droga. Diabeł tkwi jak zawsze w szczegółach. Dzięki temu, że Twoja nowa pomoc w firmie pracuje zdalnie, a do tego najczęściej prowadzi własną działalność gospodarczą, z pewnością będzie Cię stać na taką usługę. Pominięcie kwestii opłacania składek ZUS to już bardzo duże odciążenie.

Pamiętaj, że to Ty, jako przedsiębiorca, decydujesz o tym, jakiej pomocy potrzebujesz i w jakim zakresie. Zastanów się, ile godzin dziennie zajmuje Ci na obecnym etapie prowadzenia działalności gospodarczej wykonywanie codziennych obowiązków, które chcesz przekazać wirtualnej asystentce, i na tej podstawie zdecyduj się na zakres współpracy.

Kto może skorzystać z usług wirtualnej asystentki?

Usługa wirtualnej asystentki jest skierowana w zasadzie do wszystkich przedsiębiorców. Bez względu na to, czy wracasz do pracy po urlopie macierzyńskim, czy też właśnie wskakujesz na wyższy poziom współpracy z klientami, przez co doba systematycznie wydaje się coraz krótsza, możesz nawiązać współpracę z wirtualną asystentką.

To jedna z niewielu usług na rynku, która będzie szyta dokładnie na miarę Twoich potrzeb. Wystarczy, że nauczysz się systemu systematycznego przekazywania obowiązków w sposób zdalny wraz z określeniem terminu realizacji i gotowe. Wirtualna asystentka zadba o to, by każdy klient otrzymał odpowiedź na czas, a terminy płatności za poszczególne faktury były dotrzymane.

Oszczędności a wirtualna asystentka. Sprawdź, jak taka współpraca wpłynie na Twój budżet.

Z pewnością zainteresowała Cię opcja współpracy z wirtualną asystentką, ale zastanawiasz się, w jakiej wysokości ta usługa obciąży Twój firmowy budżet? Nie przejmuj się tym. Zanim zaczniesz szukać asystentki wirtualnej, przeanalizuj, ile godzin dziennie zajmuje Ci wykonywanie obowiązków, które chcesz jej przekazać. Współpracę możesz określić w trybie godzinowym lub w powierzeniu poszczególnych obowiązków do wykonania. Na koniec miesiąca otrzymasz fakturę do zapłacenia lub rachunek do umowy o dzieło. W przypadku współpracy zdalnej do wyboru jest kilka form
rozliczeniowych. Wybrana asystentka z pewnością będzie miała Ci coś do zaproponowania.

Takie rozwiązanie to szansa na rozwój bez kolosalnych kosztów dodatkowych. Zatrudnienie na pełny etat asystentki stacjonarnej to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. Współpraca z wirtualną asystentką może Cię kosztować 200 zł tygodniowo. Koszt tej współpracy w znacznej mierze zależy od Twoich oczekiwań oraz potrzeb.

Podsumowanie: asystentka wirtualna to rozwiązanie ekonomiczne dla każdej firmy!

Bez względu na to, jakie obroty generuje Twoja firma, możesz swobodnie rozpocząć współpracę z wirtualną asystentką. Zakres współpracy zawsze jest ustalany indywidualnie, co znacznie wpływa na zadowolenie potencjalnego przedsiębiorcy. Każda firma ma nieco inny system działania i różni się również pod względem potrzeb. Wirtualna asystentka dzięki swojemu doświadczeniu z pewnością korzystanie dla Ciebie oszacuje koszt takiej współpracy. Twój budżet tego nie odczuje, a Ty odzyskasz bezcenny czas, który możesz przeznaczyć na oderwanie się od firmowej rzeczywistości.

Zainteresowała Cię współpraca z wirtualną asystentką? Skontaktuj się z naszą firmą. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i podamy indywidualną wycenę świadczonych usług. Daj sobie pomóc i odzyskaj radość z rozwijającej się firmy, bez obciążania zdrowia oraz rezygnacji z czasu dla rodziny.