startup-594090_1920 13.05.2020

Nasza tarcza antykryzysowa dla firm

Ogólnoświatowa epidemia koronawirusa SARS-CoV-2 spowodowała załamanie w wielu sektorach gospodarki. Wprowadzone przed rząd ograniczenia objęły również wiele przedsiębiorstw, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej. Całkowite odgórne zamknięcie niektórych sektorów, a także ogólna obawa ludzi przed swobodnym wyjściem z domu doprowadziły do znacznego zmniejszenia obrotów w wielu firmach. W odpowiedzi na działania rządzących oraz sytuację polskich przedsiębiorców, EXLIBRA zdecydowała się na wprowadzenie własnej tarczy antykryzysowej, która pomoże Państwu w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Tarcza antykryzysowa EXLIBRA – obsługa firmy za darmo na dwa miesiące

Zwolnienie ze składek ZUS, wypłata świadczenia postojowego oraz bezzwrotnej pożyczki to tylko niektóre z udogodnień dla przedsiębiorców przewidzianych przez rząd w związku z pandemią COVID-19. Niestety nie każda firma kwalifikuje się do pomocy państwa, a w przypadku wielu działalności, które najmocniej odczuły załamanie gospodarki, taka pomoc może okazać się niewystarczająca. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, postanowiliśmy wprowadzić naszą własną tarczę antykryzysową dla firm. Od wielu lat naszą EXLIBRA jest pomoc przedsiębiorcom w codziennych działaniach, dlatego również i w tym trudnym okresie zrobimy wszystko, by pomóc Państwu w utrzymaniu biznesu. W ramach naszych działań, proponujemy kompleksowy pakiet 3 w 1, obejmujący darmową księgowość, porady prawne oraz wirtualne biuro.

Księgowość za darmo

Księgowość to jeden z najważniejszych aspektów prowadzenia każdej działalności gospodarczej, dlatego tak ważne jest, by księgowa, z którą współpracujemy była elastyczna i miała duże doświadczenie w tym, co robi. EXLIBRA od wielu lat zajmuje się kompleksową obsługą księgową przedsiębiorstw bez względu na rodzaj prowadzonej działalności. Obsługujemy zarówno małe firmy, jak również średnie i duże przedsiębiorstwa. W ramach naszej tarczy antykryzysowej proponujemy dwa miesiące darmowej księgowości. Wyróżnia nas szeroka wiedza z zakresu prawa i księgowości, dzięki czemu gwarantujemy profesjonalne rozliczenia firmy bez błędów w dokumentacji. Stale śledzimy nowe przepisy i jesteśmy na bieżąco z dynamicznie zmieniającym się w ostatnim czasie prawem.

Dwie godziny darmowych porad prawnych

Obecna sytuacja na rynku międzynarodowym oraz krajowym sprawia, że dużo częściej potrzebujemy konsultacji prawnych. Tarcza antykryzysowa EXLIBRA to aż dwie godziny bezpłatnego doradztwa dla firm. Konsultacje przydadzą się w wielu różnych sytuacjach, a nasi specjaliści chętnie rozwieją wątpliwości dotyczące funkcjonowania firmy lub problematycznych kwestii prawnych. Darmowa pomoc prawna udzielana przez EXLIBRA będzie nieoceniona zarówno w przypadku problemów dotyczących z ogólnym funkcjonowaniem przedsiębiorstwa, jak również wątpliwości związanych z funkcjonowaniem firmy w czasach pandemii. Mimo dynamicznych zmian w prawie, stale monitorujemy nowe przepisy i jesteśmy na bieżąco ze wszystkim ustaleniami rządu w zakresie pomocy w ramach oficjalnej tarczy antykryzysowej i chętnie podzielmy się naszą wiedzą.

Wirtualne biuro za darmo na dwa miesiące

Oprócz bezpłatnej księgowości oraz porad prawnych, tarcza antykryzysowa EXLIBRA obejmuje dwa miesiące wirtualnego biura za darmo. Usługa ta przyda się wszystkim tym, którzy prowadzą działalność w domu i nie chcą podawać swojego adresu w rejestrach. Dzięki możliwości otrzymania darmowego wirtualnego biura możesz przetestować, jak to rozwiązanie sprawdzi się w Twojej firmie. Rejestracja działalności pod adresem wirtualnego biura sprawi, że Twój prywatny adres pozostanie niejawny. Wirtualne biuro to świetna propozycja dla freelancerów oraz osób, które świadczą usługi bezpośrednio u klienta.