TŁUMACZENIA ZWYKŁE

shutterstock-33415789-translation-1024x622

Kompleksowe usługi oparte na zaufaniu i jasnych zasadach współpracy

Pragniemy świadczyć naszym klientom: osobom prywatnym i klientom biznesowym pełny zakres usług i jasne, przejrzyste warunki współpracy. Na co dzień współpracujemy z profesjonalną firmą, jaka zajmuje się tłumaczeniami zwykłymi i przysięgłymi – zarówno ustnymi i pisemnymi. Z nami nie musisz sam szukać tłumacza, otrzymujesz usługę tłumaczeniową w  pakiecie, oszczędzając swój czas i pieniądze.

Tłumaczenia ustne realizowane są na:

  • spotkaniach biznesowych,
  • konferencjach,
  • w czasie negocjacji i mediacji,
  • w urzędach, sądach itd.

Tłumaczenia zwykłe dla wielu branż – zaufaj specjalistom

Świadczymy usługi tłumaczeń z wielu branż – w tym między innymi z branży finansowej, bankowej, internetowej, motoryzacyjnej. Tłumaczymy dokumenty, a także służymy poradą w przypadku jakichkolwiek wątpliwości i niejasności związanych z danym dokumentem.

Tłumaczenia umów

U nas zamówisz tłumaczenia umów kupna-sprzedaży, umów leasingowych, kredytowych, umów związanych z wynajmem nieruchomości, umów z kontrahentami i partnerami biznesowymi. Na bieżąco śledzimy wszystkie zmiany w przepisach prawnych, weryfikujemy czy dana umowa jest bezpieczna i korzystna dla obu stron. Tłumaczymy umowy zgodnie z obowiązującymi standardami i normami.

Tłumaczenie stron internetowych

Interaktywne strony internetowe w wielu językach, to większa szansa na pozyskanie klienta międzynarodowego i lepsza widoczność w sieci. Tłumaczymy strony internetowe przedstawiające jak najlepiej konkretne usługi i produkty, atrakcyjnie, zgodnie z charakterem firmy  i potrzebami internautów.

Tłumaczenia materiałów reklamowych

Dobra reklama wpływa pozytywnie na sukces firmy. Chcesz cieszyć się zaufaniem wielu klientów? Pozyskiwać klientów i kontrahentów międzynarodowych? Przetłumaczymy dla Ciebie materiały reklamowe: ulotki, wizytówki, plakaty, foldery reklamowe. Przedstawimy klientom taką treść, która pobudzi jego ciekawość i sprawi, że zostanie on z Twoim produktem na dłużej.

Instrukcje obsługi

Instrukcja obsługi to już standard w dzisiejszych czasach. Tłumaczenia instrukcji nie należą do najłatwiejszych – wyróżniamy się znajomością technicznego, branżowego języka, który pozwala nam na tłumaczenia nawet najbardziej specjalistycznych urządzeń i skomplikowanych instrukcji.

Materiały prasowe

Materiały  prasowe w zagranicznych mediach, to szansa na zdobycie klienta międzynarodowego i świadomość marki nie tylko w Polsce. Tłumaczymy zgodnie z obowiązującym prawem dziennikarskim, obowiązującym w danym kraju, z zachowaniem pierwotnego wydźwięku i kontekstu tekstu.

    Informacje zwrotne