TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE

shutterstock-33415789-translation-1024x622

Tłumaczenia przysięgłe – tłumaczenia przysięgłe dokumentacji o charakterze, prawnym i sądowym. Znamy specyfikację i cechy charakterystyczne tłumaczeń zaprzysiężonych. Z zaangażowaniem i w oparciu o normy i standardy branżowe tłumaczymy dokumenty sądowe, medyczne, prawne, samochodowe, zaświadczenia – z uwzględnieniem “wrażliwych danych”.

Dokumentacja prawna

Profesjonalne tłumaczenia pozwów sądowych, aktów notarialnych, wezwań do zapłaty z uwzględnieniem norm panujących w danej branży i konkretnym kraju. Tekst tłumaczony rzetelnie, w oparciu o terminologię prawniczą.

Dokumentacja sądowa

Tłumaczymy dokumentację sądową przedstawioną w procesie sądowym oraz przed urzędami. Tłumaczymy między innymi wnioski i zaświadczenia do sądu, ważne orzecznictwa sądowe.

Dokumentacja medyczna

Tłumaczenia medyczne oparte na terminologii medycznej stosowanej w wielu gałęziach medycyny: zaświadczenia o stanie zdrowia, opinie lekarskie, wypisy ze szpitali, ważne dokumenty wystawiane przez lekarzy i jednostki medyczne.

Akty urodzenia, akty zgonu, akt małżeństwa

Tłumaczenia aktów urodzenia, aktów zgonów, aktów małżeństwa – tłumaczenia dokumentów niezbędnych przy sprawach maəatkowych i spadkowych. Tłumaczenia na wiele języków, z zachowaniem struktury dokumentu obowiązującej w danym kraju.
wszelkie zaświadczenia

Zaświadczenia o różnym charakterze w tym między innymi: zaświadczenia o stanie zdrowia, niekaralności, o ukończeniu kursów, szkół, zdobyciu dyplomów, uzyskaniu tytułu naukowego, zaświadczenia do pracy. Szybko, profesjonalnie i terminowo.

Dokumenty samochodowe

Dokumenty samochodowe niezbędne przy sprzedaży – kupnie samochodu osobowego, transportowego. Umowy w firmach transportowych, zezwolenia na przejazd, umowy wynajmu aut, umowy transportowe.

Zadzwoń do nas i zapytaj o ofertę tłumaczenia.

Informacje zwrotne