About company

about-1
Kim jesteśmy?

EXLIBRA firma, jaka powstała z myślą o wsparciu i pomocy dla przedsiębiorców w ich codziennych obowiązkach. Wspieramy przedsiębiorców w prowadzeniu działalności od samego początku. Zapewniamy fachowe i kompleksowe doradztwo, a także realizację zadań. Przyglądając się potrzebom naszych klientów, jak i z obserwacji rynku, dostosowujemy nasz zakres usług, tak aby prowadząc działalność, przedsiębiorca zyskał czas na realizację planów firmy. Dzięki współpracy z EXLIBRA zyskują Państwo czas, a także oszczędność kosztów. Nasi wykwalifikowani specjaliści oferują usługi prawne, usługi podatkowe i księgowe, doradcze a ponadto uzyskujemy dla firm pozwolenia, licencje czy też organizujemy różne procesy biznesowe. Wszystko możliwe jest dzięki temu, że doradzamy i obsługujemy naszych Klientów kompleksowo.

Celem naszej firmy jest wsparcie i pomoc przedsiębiorcom. Człowiek przepracowany, wykonujący monotonne czynności nie jest efektywny. Dzięki współpracy z nami, otrzymują Państwo doradztwo i realizację powierzonych zadań. Gwarantujemy skuteczność i wysoką jakość. Cenimy sobie zadowolenie naszych Klientów.

Zajmujemy się kompleksowymi usługami dla firm. Rozpoczynając działalność, napotykamy na szereg zagadnień prawnych, księgowych itp. Z naszej strony otrzymujesz wsparcie i pomoc. Jesteśmy dla Ciebie. Pomagamy przy rejestracji biznesu, udostępniamy prestiżowy adres dla Twojej firmy, a także możemy zająć się obsługą biurową, urzędową.

Nasz zespół:

Nadia

Nadiia Kornas

Prezes Zarządu

Zalety korzystania z naszych usług

11111
иконка1
oszczędzasz czas
22222
иконка2
oszczędzasz koszty firmy
33333
иконка3
otrzymujesz skuteczność działania i realizację powierzonych zadań
44444
иконка4
pewność, że Twoją sprawą zajmują się profesjonaliści
55555
иконка5
czas na rozwój Twojej firmy
WSTECZ
|
DALEJ
/

Opinie

Fortuna Chełm Sp. z o.o.

Obsługa wysokiej jakości, zawsze szybkie rozwiązanie zleconych zadań. Bardzo przyjazny personel, z którym zawsze możesz się skontaktować. Pomoc i wsparcie na wszystkich etapach eksportu towarów, zaczynając od jego zakupu, a skończywszy na umieszczeniu w magazynie kraju importera.

Europrom_logo_Eng
Europrom Sp. z o.o.

Wspaniały zespół: pracują profesjonalnie i zawsze w dobrym nastroju! Dla naszej firmy Europrom Sp. z o.o. świadczą usługi konsultingowe i reprezentują nasze interesy w Polsce, w szczególności Beata jest twarzą naszej firmy we wszystkich instytucjach publicznych i prywatnych, a Wołodymyr zajmuje się kwestią aranżowania przestrzeni handlowej do prowadzenia działalności gospodarczej. Cała praca jest zorganizowana na wysokim poziomie, jesteśmy bardzo zadowoleni ze znajomości z panią Beatą i panem Wołodymyrem. Dzięki Exlibra oszczędzamy ogromną ilość czasu, energii i finansów.

Bez firmy Exlibra nie bylibyśmy w stanie zorganizować procesów biznesowych w Polsce

Без имени-2
Voal Sp. z o.o.

EXLIBRA doskonale potrafiła rozpoznać potrzeby mojej firmy - dokonała reaserch'u wykonywanych czynności, przedstawiła optymalizację czasu, jak i wykonywanych zadań przez pracowników, a przede wszystkim przedstawiła swoje propozycje na nowe kierunki działalności mojej firmy. Doskonale rozpoznali mocne strony mojej firmy i zaproponowali, a przede wszystkim przeprowadzili przez proces zmian. Wysoka jakość świadczonych usług, a także profesjonalna obsługa sprawiają, że realizacja powierzonych zadań przebiega sprawnie i kompleksowo. Można im zaufać, a co najważniejsze – otrzymujesz oszczędność swojego czasu, a rezultat przewyższa oczekiwania.

Дизайн без названия(4)
Fundacja Help for You

Firma EXLIBRA bardzo szybko realizuje wszystkie zadania. Pracownicy zawsze odpowiadają na wszelkie pytania. Cieszy przyjazny stosunek do klienta, wydajność w realizacji zleceń oraz rejestracja dokumentów. Polecam każdemu!

logo-reklamki-final-web.svg-1
TAMOS Sp. z o.o.

Z firmą EXLIBRA współpracuję od roku. Jestem zadowolony z poziomu świadczonych usług i kompetencji pracowników. EXLIBRA zajmuje się wieloma sprawami mojej firmy, wiem, że załatwią wszystko jak należy. Dużym plusem jest szeroki wachlarz usług i konsultacje, nie muszę szukać w różnych firmach tego co mnie interesuje - w EXLIBRA mam to wszystko w jednym miejscu, ceny też nie są wygórowane w stosunku do konkurencji. Śmiało mogę polecić EXLIBRĘ każdemu przedsiębiorcy.

ALTKOR Sp. z o.o.

Profesjonalna obsługa, miła atmosfera. Zawsze można zadzwonić w razie wątpliwości i liczyć na szybką i konkretną odpowiedź. Polecam!

nasi partnerzy

Informacje zwrotne