BIURO PODATKOWE

Porady podatkowe, które oferuje nasza firma to usługi stworzone dla każdego, kto chce lepiej zarządzać swoim kapitałem. Przyjdź do naszego biura w mieście Lublin lub skontaktuj się z nami przez Internet.

Profesjonalne biuro podatkowe

Firma EXLIBRA została stworzona przez specjalistów o wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie podatków i rachunkowości. Każda z zatrudnionych u nas osób od lat cieszy się dużym uznaniem wśród Klientów, którzy z pełnym zaufaniem powierzają nam swoje sprawy. Stale śledzimy i analizujemy wszelkie zmiany w przepisach podatkowych, dzięki czemu masz gwarancję, że jak tylko pojawi się nowelizacja, która przyniesie Ci chociaż najmniejszą korzyść podatkową, natychmiast wdrożymy ją w życie. Gwarantujemy pełną dyskrecję i dochowanie tajemnicy służbowej.

Kompleksowe usługi podatkowe

Oferowane usługi skierowane są zarówno do przedsiębiorców jak i osób prywatnych, nieprowadzących działalności gospodarczej. W ramach usługi udzielamy porad i opinii podatkowych, prowadzimy konsultacje i audyty oraz szkolenia z tej tematyki. Przygotowujemy procedury podatkowe i bierzemy udział w ich wdrażaniu. Ponadto reprezentujemy Klientów przed organami Krajowej Administracji Skarbowej jak i sądami administracyjnymi w sprawach, które dotyczą zakresu obowiązków wynikających z przepisów prawa podatkowego, w sprawach egzekucji administracyjnej oraz decyzji i postanowień z zakresu obowiązków podatkowych i celnych.

Dla firm

W ramach prowadzonej działalności udzielamy porad i opinii dla przedsiębiorców w zakresie:

  • podatku od towarów i usług (VAT)
  • podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT)
  • podatku dochodowego od osób prawnych (CIT)

Dla osób prywatnych

Kancelaria udziela porad i opinii dla osób prywatnych w zakresie:

  • podatku od spadków i darowizn
  • podatku od czynności cywilnoprawnych
  • rozliczania dochodów z zagranicy
  • zbycia nieruchomości w ciągu 5 lat od jej nabycia
  • opodatkowania przychodów, które nie znajdują pokrycia w ujawnionych źródłach

Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnego biura podatkowego?

Przepisy prawa podatkowego obowiązują każdego z nas, także Ciebie! Jeśli nie jesteś specjalistą w tej dziedzinie to najprawdopodobniej zawiłość zapisów sprawia, że nie wykorzystujesz możliwości, jakie się w nich kryją. Nawiązanie współpracy z biurem podatkowym sprawi, że nie tylko pozbędziesz się niepotrzebnego stresu i zyskasz poczucie bezpieczeństwa, ale zaczniesz też płacić niższe podatki. Optymalizacja działalności podatkowej daje przewagę nad konkurencją i przekłada się na rozwój działalności gospodarczej. Profesjonalne porady w wykonaniu pracujących u nas specjalistów to sposób, dzięki któremu ten cel jest możliwy do osiągnięcia. W naszej firmie zapoznajemy się z sytuacją każdego klienta, analizujemy ponoszone przez niego koszty i przedstawiamy w pełni legalne rozwiązania, które przyniosą korzyści finansowe. Pomogliśmy już wielu osobom, Ty możesz być następny.

Informacje zwrotne