NIERUCHOMOŚCI

Icon6

Bez wątpienia każdy posiadacz mieszkania pragnąłby wynajmować lokal swojemu najemcy, który przede wszystkim płaci w terminie, jak i również dba o takie mieszkanie, jest poza tym spokojny, kulturalny, a w szczególności podpisuje umowę na tak zwany wynajem długoterminowy. Naszym celem jest pomoc ukierunkowana na wyszukanie lokalu bądź nieruchomości przeznaczonej do wynajęcia ewentualnie kupna.

W związku z czym przy pomocy dobrze nakreślonej współpracy to Państwo mają szansę zaoszczędzenia ogromu czasu przeznaczonego na szukanie sprawdzonego lokalu, a jednocześnie oglądanie i załatwianie licznych formalności.

W związku z czym jaki jest zakres całkowitego działania? Odpowiedź pada na następujące komponenty, a więc: sprzedaż nieruchomości (na przykład mieszkania czy działki); sprzedaż nieruchomości przeznaczonej pod szeroko pojęte inwestycje (tutaj wybór pada na hotel i hostel, a niekiedy nawet restaurację). Poza tym na uwagę także zasługuje wynajem licznych mieszkań i wynajem biur na zróżnicowane spotkania biznesowe. Mamy także szansę niesienia pomocy przy tak naprawdę wszystkich sprawach urzędowych, a następnie prawnych oraz organizacyjnych. Podkreśla się, że to właśnie dzięki współpracy z kancelarią notarialną, wszystkie sprawy związane z zakupem nieruchomości, załatwisz w jednym miejscu, a co najważniejsze bezproblemowo i skutecznie.

Jesteśmy dumni, że to właśnie w ramach naszych usług możemy zająć się również sprawami związanymi z całościowym uzyskaniem zezwolenia na szeroko pojęty zakup nieruchomości przez docierającego do nas obcokrajowca. Jest to wydawane w drodze tak zwanej decyzji administracyjnej, a dokładniej mówiąc poprzez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. To właśnie w ramach wspomnianych usług dokładnie: weryfikujemy oraz kompletujemy niezbędne dokumenty, a następnie składamy wniosek o istotne uzyskanie zezwolenia, jak i również staramy się monitorować terminy załatwienia najważniejszych spraw.

Zakres działania:

  • Sprzedaż nieruchomości (mieszkania, działki itp.)
  • Sprzedaż nieruchomości pod inwestycje (np. hotel, hostel, restauracja itp.)
  • Wynajem mieszkań
  • Wynajem biur na spotkania biznesowe

Pomożemy przy wszystkich sprawach urzędowych, prawnych i organizacyjnych. Dzięki współpracy z kancelarią notarialną, wszystkie sprawy związane z zakupem nieruchomości, załatwisz w jednym miejscu, a co najważniejsze bezproblemowo i skutecznie.

W ramach naszych usług zajmujemy się także sprawami związanymi z uzyskaniem zezwolenia na zakup nieruchomości przez obcokrajowca, jakie wydawane jest w drodze decyzji administracyjnej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. W ramach usług:

  • weryfikujemy i kompletujemy niezbędne dokumenty
  • składamy wniosek o uzyskanie zezwolenia
  • monitorujemy terminy załatwienia sprawy.
    Informacje zwrotne