IMIGRACJA BIZNESOWA

Бузинесс эмигратион

Jesteś obcokrajowcem i zastanawiasz się czy możesz prowadzić firmę w Polsce? A może myślisz także o zalegalizowaniu swojego pobytu w Polsce?

Korzystając z naszych usług, dowiesz się na temat wszystkich obowiązujących procedur. Powszechnie funkcjonuje pogląd informujący o tym, iż człowiek, który ta naprawdę nigdy nie zrezygnował z pobliskiego otoczenia bez wątpienia daje mu ogromne poczucie komfortu, a w niektórych sytuacjach nie jest w stanie tak naprawdę osiągnąć sukcesu w swoim życiu. Czy na pewno?

Warto wziąć pod uwagę fakt, że w czasach współczesnych duża liczba państw zmaga się z dużym kryzysem ekonomicznym. W związku z czym obecne środowisko przestaje być w jakikolwiek sposób komfortowe, a co za tym idzie nie pozwala na samorealizację. Można zatem dosadnie powiedzieć, że panująca w państwach szeroko pojęta niestabilność ekonomiczna, a niekiedy nawet polityczna staje się zatem najlepszą motywacją dla każdego migranta. Decydując się na pracę w danym państwie należy zbadać kilka czynników: stabilną sytuację polityczną, jak i również dość niski wskaźnik tak zwanej przestępczości ekonomicznej. Poza tym należy wskazać na brak jakichkolwiek barier prawnych dla szeroko pojętego prowadzenia biznesu, a także dość elastyczny system opodatkowania. Na uwagę także zasługuje podobieństwo tak zwanej mentalności, a także tradycji kulturowych. Czemu tak ważny jest nacisk na te aspekty? Z jednego prostego powodu, bowiem dokładna analiza przedstawionych kryteriów daje szansę uniknąć stricte nieprzyjemnych niespodzianek, bowiem w każdym to państwie można bez wątpienia stworzyć zarówno rozwijający się, ale także legalnie działający biznes. To właśnie on w żaden sposób nie będzie dyskryminowany poprzez ustawodawstwo. W związku z czym spółka zarejestrowana w wybranym polskim mieście umożliwia jej właścicielowi tak naprawdę pracować w granicach RP, ale także na terytorium Unii Europejskiej. Podkreśla się, że jest to niezwykle łatwa, a także prosta procedura odpowiedniej rejestracji biznesu, która tak naprawdę nie trwa dość długo.

Korzystając z naszych usług, dowiesz się na temat wszystkich obowiązujących procedur.

Informacje zwrotne